Wampirzy lifting, czyli terapia osoczem bogatopłytkowym. http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/wampirzy-lifting-czyli-terapia-osoczem-bogatoplytkowym_41607.html

Potocznie zwany „Wampirzym liftingiem”, polega na wstrzykiwaniu pacjentom ich własnej krwi, czyli osocza bogatopłytkowego, Osocze bogatopłytkowe zwane też „lifingiem na wampira”, albo „wampirzym liftingiem” to zabieg, który dzięki biostymulacji skóry z wykorzystaniem własnego osocza, poprawia jej kondycję. Zapraszamy do Bell Visage Med&Spa GDAŃSK na zabieg, który sprawi, że Twoja skóra będzie jeszcze piękniejsza.

„Wampirzy lifting” cieszy się ogromną popularnością wśród amerykańskich celebrytów. Podczas ostatniej gali rozdania filmowych Oscarów, organizatorzy wręczyli gwiazdom kupony na serie takich zabiegów jako upominki. Z zabiegów osoczem bogatopłytkowym korzysta z m.in. celebrytka Kim Kardashian. Zdjęcia z zabiegu zamieściła na swoim profilu na Twitterze.

Tonight on Kourtney & Kim Take Miami!!! #VampireFacial #kktm

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wampirzy lifting – usuwanie zmarszczek i sposób na łysienie

Terapia osoczem bogatopłytkowym jest przeznaczona do wypełniania zmarszczek w okolicach: czoła, policzków, fałd nosowo-wargowych, szyi, dekoltu, dłoni, oczu („kurze łapki”). Wampirzy lifting jest przeznaczony także do hamowania procesu łysienia, stymulacji odrostu włosów oraz ich zagęszczania.

Gisele Bundchen w trakcie zabiegu Osoczem bogatopłytkowym / fot. kozaczek.pl

Gisele Bundchen w trakcie zabiegu Osoczem bogatopłytkowym / fot. kozaczek.pl

Efekty wampirzego liftingu

 • elastyczna i jędrna skóra,
 • poprawa ukrwienia skóry,
 • wygładzenie zmarszczek i fałdów,
 • przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.

Efekt wampirzego liftingu utrzymuje się przez około 6 miesięcy bez potrzeby stosowania innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Przeciwwskazania do wykonania wampirzego liftingu

 • ciąża,
 • okres karmienia piersią,
 • choroby krwi,
 • choroby nowotworowe,
 • przyjmowanie antykoagulantów (dotyczy zestawu do biostymulacji wolumetrycznej).

Jak przebiega zabieg wampirzego liftingu?

Przed zabiegiem lekarz pobiera od pacjentki próbkę krwi (zazwyczaj 8 ml). Następnie odwirowuje w specjalnej wirówce. Znajduje się w niej jałowy i amorficzny żel, który oddziela czerwone krwinki od osocza bogatopłytkowego. Do tak odseparowanego osocza PRP lekarz dodaje specjalny odczynnik (trombinę lub chlorek wapnia), który aktywuje płytki krwi do produkcji cytokin – białek stymulujących wzrost komórek. Następnie lekarz podaje preparat na dwa sposoby: albo za pomocą metody stosowanej w mezoterapii, albo liniowo wzdłuż zmarszczek (wolumetria).
Podczas zabiegu zachodzi proces identyczny z procesem gojenia się rany, czyli:

 • stymulacja komórek macierzystych do namnażania,
 • pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co prowadzi do regeneracji i rewitalizacji komórek skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia,
 • tworzenie się nowych naczyń krwionośnych.

Skorzystaj z OFERTY JESIENNEJ! MŁODOŚĆ WE KRWI – Wampirzy Lifting PROLO 30. Popularny wśród gwiazd Hollywood Wampirzy Lifting to zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego PRP pozyskanego z krwi pacjenta, które dzięki biostymulacji skóry poprawia jej kondycję. Wszystko to dzieje się dzięki obecnym w płytkach krwi czynnikom wzrostu pobudzającym skórę do produkcji włókien kolagenowych. Do wykonywania zabiegów z użyciem osocza przyznają się takie gwiazdy, jak: Kim Kardashian, Bar Refaeli, Joanna Krupa, czy Gisele Bundchen. Jednak osocze osoczu nierówne! Jak prawidłowo wybrać najskuteczniejszy zabieg spośród wielu dostępnych na rynku? Sprawdź i wybierz świadomie! http://www.kosmedica.pl/3_184/medycyna-estetyczna/bnowosc!-b-osocze-bogatoplytkowe-prolo-30.aspx W Ofercie Jesiennej zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego PROLO30 wykonasz w specjalnej, jeszcze niższej cenie! Szczegóły: http://www.kosmedica.pl/2_238/oferta-jesienna.aspx #kosmedica #ofertajesienna #promocja #osocze #osoczebogatoplytkowe #prp #wampirzylifting #vampirefacelift #medycynaestetyczna #zmarszczki #przebarwienia #blizny #rozstepy #kimkardashian #barrefaeli #joannakrupa #giselebundchen

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Medycyna Estetyczna (@kosmedica)


Na podstawie: Wampirzy lifting, czyli terapia osoczem bogatopłytkowym. Jak wygląda usuwanie zmarszczek za pomocą krwi?