Med & Spa

Salon kosmetyczny Bell Visage Med&Spa w Gdańsku zaprasza Cię do świata piękna i luksusu. W gdańskim salonie Med&Spa odnajdziesz spokój, niepowtarzalny klimat oraz fachową obsługę kosmetyczną, która dobierze zabiegi odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze wszyscy, którzy pragną spełnić swoje marzenia o relaksie i prawdziwej metamorfozie, będą mieli możliwość rozkoszować się tym stanem właśnie u nas. Naszymi klientami zajmują się kosmetolodzy z wieloletnią praktyką. Personel Bell Visage Med&Spa dba o najlepszy standard zabiegów, miłą atmosferę, pełną satysfakcję klientów i dyskrecję.

Oferujemy zabiegi z zakresu kosmetyki, medycyny estetycznej oraz fryzjerstwa zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zapraszamy również do skorzystania z palety usług relaksujących masaży, które idealnie odprężają ciało. Wszystko to w pięknych wnętrzach i przy dźwiękach relaksującej muzyki. Naszych klientów częstujemy zawsze według życzenia: pyszną kawą latte, cappuccino, zieloną herbatą lub innymi napojami.