LUNEXKemon to włoska firma rodzinna, która od lat 50’ XX wieku produkuje profesjonalne kosmetyki do włosów. Powstają one w zakładzie w San Giustino w Umbrii, a do ich produkcji, obok nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych, wykorzystywane są naturalne składniki roślinne pochodzące z lokalnych upraw organicznych.

Produkty te tworzą pełną gamę kosmetyków, koniecznych dla zdrowych i pięknych włosów. Kemon to również ludzie – grono instruktorów, którzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności i lubią dzielić się nimi podczas szkoleń. To także fryzjerzy współpracujący z marką jako salony firmowe, pracownicy biura w Bydgoszczy oraz siedziby firmy we Włoszech.

Stawiamy na partnerską współpracę z salonami fryzjerskimi, zapewniając bezpieczeństwo i stabilność prowadzenia biznesu. Regionalni opiekunowie marki tworzą oparte na wzajemnym zaufaniu relacje z klientami, w których słowa przyjaźń, zrozumienie i wsparcie wypełnione są treścią.

Fryzjerów współpracujących z marką Kemon wyróżnia coś jeszcze – wielkie serce! Każdego roku marka Kemon bierze udział w finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wielkie fryzjerskie święto, podczas którego, wspólnymi siłami, bezinteresownie, niesiemy pomoc tym najbardziej potrzebującym. Do tej pory fryzjerzy zebrali już ponad 1,3 mln złotych! Pomoc tym, którzy tego najbardziej potrzebują, obok partnerstwa, uszanowania natury i umiłowania piękna, to kluczowa wartość marki!

Lunex Light Fast – nowość!

Innowacyjny produkt aktywowany termicznie przy użyciu prostownicy do trwałego rozjaśniania włosów!

Szybko działający produkt stosowany jako zabieg kosmetyczny. Umożliwia tworzenie pasemek oraz innych efektów rozjaśnienia
na suchych włosach po stylizacji. Lunex Light Fast stosujemy na włosach naturalnych lub farbowanych. Stopień rozjaśnienia
zależy od ilości przeciągnięć prostownicą po włosach. Rozjaśnia o ok. 2 poziomy. Produkt jest gotowy do użycia; nie wymaga przygotowywania mieszanki. Usługę można wykonać bezpośrednio na stanowisku fryzjerskim w kilku prostych krokach.

Środki ostrożności:

  • Nie nakładać produktu bezpośrednio na skórę.
  • Nie zwilżać zbyt mocno sekcji włosów.
  • Nie wykraczać poza dwa poziomy rozjaśniania.
  • Nie stosować na uprzednio rozjaśnionych włosach.
  • Produkt nakładać maksymalnie dwa razy na jedną sekcję.
  • Nie spłukiwać włosów po zabiegu.
  • Po wykonaniu zabiegu nie umieszczać ponownie resztek produktu w butelce.

Pojemność: 2 x 200 ml

Chcesz dowiedzieć się jak używać Lunex Light Fast?